NAVY SEAL

Forum Gildii Navy Seal (PVE)


#1 2011-02-05 14:19:43

Szkrabbie - Podanie

Gość

Podanie o Joina ;d

Wiek: 17 lat

Nick w grze: Szkrabbie

Rasa: Night Elf (NE)

Klasa postaci: Tymczasowo dps, poniewaz z tymi itemkami nie utankuje wiele.. (zamierzany Tank)

Pełniona rola(build):
http://apocalypse-wow.pl/talenty/talent … pl&warrior   <-- jak juz wspomnialem tymczasowo jestem dps'em i ten build byl robiony pod exp, reset talentow kosztuje 100g wiec zmienie go pod tanka
*Jeżeli jesteś dpsem niecastującym - 1246 ap 16.14% crit 108 Hit

Gear - czyli uzbrojenie: 2x s0 / 2x epic / 3 rare / 10 green ( wliczajac trinkety)

Profki: 362 Bs / Mining full

Ogarnięte instancje raidowe: Mam na tym serverze również huntera boj/t4, znam taktyki od Kara przez Grula / Magde / do Eye

Dlaczego Ja ?!: Slyszalem ze panuje w gildi swietna atmosfera, ja poszukuje takiej gildi poniewaz uwazam ze gra to nie wszystko ale licza sie przyjaznie w niej zawarte. Jestem ogarnietym graczem, ktory potrafi wiele i jesli pozwolicie mi sie ubrac to pokaze naco mnie stac ;d. Innym moim atutem jest gra w godzinach 14-24. Dziekuje

 

#2 2011-02-06 11:06:40

Adoris

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-18
Posty: 29
Punktów :   

Re: Podanie o Joina ;d

PODANIE ODRZUCONE

Powód:
- za słaby gear (polecam ubrać się za BoJ'e) - ta gildia to nie lumpex, w którym się ubieramy od zera
- masz huntera - zapewne w innej gildii - nie wierzymy w To, że znajdziesz czas na granie z 2 gildiami
- brak zdecydowania - jesteś dpsem a chcesz być tankiem, podczas koxu już człowiek wie w która stronę się będzie skłaniał i zaczyna zbierać pod tą specke itemy


**jeżeli uzbierasz itemy za boje, postanowisz grać tylko w naszej gildii - złóż podanie ponownie a zostanie na 99% rozpatrzone pozytywnie**

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.darksoldiergry.pun.pl www.tkdlomazy.pun.pl www.java-games.pun.pl www.czekamynagofry.pun.pl www.pomoc--drogowa.pun.pl