NAVY SEAL

Forum Gildii Navy Seal (PVE)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-01-29 15:57:21

Podanie by Angua

Gość

Angua - podanie

----------------------------------------------------------
Wiek: 19

Nick w grze
: Angua

Rasa: Draenei

Klasa postaci: sPriest

Pełniona rola(build): myślę , że build jest dopracowany, taki będe miał. Aczkolwiek można dojść do talentu Inner Focus.
http://apocalypse-wow.pl/talenty/talents.html?pl&priest

*Jeżeli jesteś healerem - w zależności od tego jaką jesteś klasą postaci wpisz swoje BH/Crit/Mana Regen/Spirit/Haste (po tym jak dobierzesz info o statach będziemy od razu widzieć czy rozumiesz co jest ważne dla Twojego heala i czy go ogarniasz pod tym względem)
*Jeżeli jesteś dpsem casterem - 615 / 13.71% - 142
*Jeżeli jesteś tankiem - Wpisz swój AVOID (może być sumaryczny, nie musisz rozpisywać na poszczególne elementy tj. dodge, parry, block) / dodatkowo jeżeli jesteś Paladynem tankiem wpisz swój BSD
*Jeżeli jesteś dpsem niecastującym - Wpisz swój AP + CRIT RATE
*****OBOWIĄZKOWO - NIE DOTYCZY HEALERÓW - Wpisz swój HIT RATE !******
HR - 57,

Gear - czyli uzbrojenie: 2 green - łapki i trinket za q z Terrokar (+hit rata)
7 x rare
7 x epic

Profki: Co koxasz i jaki poziom jest Twoich profesji
- koxam postać bo to jest najważniejsze , jeśli mogę wymienić - to na magu mam okolo 300 alch.

Ogarnięte instancje raidowe: t4/t5 hmm... kaela nie biłem. I chyba Hydross. Większość taktyk pamiętam z kiedysiejszego czasu.

Dlaczego Ja ?!: Chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na miejsce w gildii, jestem Sprejem - rdpsem - jest duże zapotrzebowanie na nas. Chciałbym pomoc gildii osiągać wyższe/lepsze możliwości do raidowania. A przy tym sam się jakoś ubrać.

 

#2 2011-02-06 10:52:17

Adoris

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-18
Posty: 29
Punktów :   

Re: Angua - podanie

PODANIE PRZYJĘTE

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tkdlomazy.pun.pl www.dbfoture.pun.pl www.czekamynagofry.pun.pl www.java-games.pun.pl www.pomoc--drogowa.pun.pl